Już od 6 sierpnia na stronie Wydawnictwa 2 Kolory można złożyć zamówienie na kalendarz ścienny "Chwała Bohaterom" na rok szkolny 2013/2014.

Zamówienia realizowane będą od 16 sierpnia. W ramach przedsprzedaży do każdego kalendarza zakupionego na stronie internetowej www.2kolory.com - replika legitymacji wojskowej NZW gratis!!! Kalendarz jest poświęcony pamięci żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych oraz Narodowego Zjednoczenia Wojskowego, którzy po II wojnie światowej nie złożyli broni i stawili czynny opór okupantowi sowieckiemu oraz komunistycznemu aparatowi bezpieczeństwa zainstalowanemu w Polsce na sowieckich bagnetach.

 

Patronat honorowy nad Kalendarzem objął Związek Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych – 5 % z każdego egzemplarza Wydawnictwo 2 Kolory przekaże na cele statutowe organizacji, ze szczególnym uwzględnieniem pomocy kombatantom.

 

http://www.youtube.com/watch?v=I7FxJOweEAk

 

http://www.youtube.com/watch?v=Noii23hdZSo

 

Kalendarz obejmuje miesiące od września 2013 r. do grudnia 2014 r. zawiera 18 stron unikalnych, archiwalnych zdjęć i rocznic najważniejszych wydarzeń dla podziemia niepodległościowego. Każdy miesiąc opatrzony jest cytatem literackim zaczerpniętym z twórczości C.K. Norwida, K.K. Baczyńskiego, J. Mackiewicza i Z. Herberta. Tego kalendarza nie może zabraknąć w żadnym polskim domu!!