Koncert "Ku Twojej Pamięci Witoldzie Pilecki" rapera Tadka w asyście chóru i krakowskiej orkiestry symfonicznej Passionart.

Wydarzenie odbędzie się w ramach trasy koncertowej "Burza 2014" oraz Łódzkiego Tygodnia Bohaterów Walki z Totalitaryzmem 19.05-25.05.2014 r.

 

Organizatorzy: Porozumienie Środowisk Patriotycznych Regionu Łódzkiego

 

Data: 19.05 (poniedziałek). Godzina: 19.00-21.00. Miejsce: ul Żubardzka 2A, Łódź, Sala Koncertowa Akademii Muzycznej. Koszt biletu wynosi 18 zł w promocji z płytą Tadka.Cena obejmuje wejściówkę oraz do wyboru jedną z dwóch patriotycznych płyt Tadka "Niewygodna Prawda", lub "Niewygodna Prawda cz. II". Dla osób, które są już posiadaczami wymienionych albumów zamiast płyty przewidziane mamy wpinki z symbolem Polski Walczącej. Kontakt w sprawie biletów: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Koncert "Ku Twojej Pamięci Witoldzie Pilecki", to gwarancja spędzenia poniedziałkowego wieczoru w patriotycznej, rodzinnej oraz podniosłej atmosferze. Symfoniczne koncerty Tadka są wydarzeniami, które w wielu miastach Polski przyciągają tłumy na widownię, zarówno tych najmłodszych jak i starszych. Za pomocą muzycznego przekazu w niebanalnej formie artysta opowiada "niewygodną prawdę" tyczącą się najnowszej historii naszej Ojczyzny oraz przypomina często wyklętych narodowych bohaterów takich jak rtm. Witold Pilecki, mjr. Zygmunt Szendzielarz "Łupaszko", Danuta Sedzikówna "Inka" i wielu innych.

 

Podczas koncertu zagra dla Państwa także łódzki zespół blues-rockowy Kery Band, oczywiście w patriotycznym repertuarze.

 

Wydarzenia na Facebook'u